dostupné weby pro lidi s velkými sny...

Tvorba webových stránek

webové stránky pro nové projekty a redesign stávajících www

Přibližte mi, co si přejete a jaké máte představy a já se Vám co nejdříve ozvu

Hledání cest ze zdánlivě splepých uliček je výzvou ne překážkou...

„Tvořím webové stránky ve WordPressu, navrhuji design stránek a skládám jejich vzhled za pomocí jednotlivých elementů. Přenáším odsouhlasenou verzi stránek do reálné podoby.

Zajišťuji optimalizaci stránek pro vyhledavače – SEO. Napomáhám při zorientování se ve správě webu.

Jsem tu, když potřebujete s webem pomoci, aktualizovat ho nebo mu dát nový kabát…“

Návrh

"Hledám a navrhuji nejlepší možné designové a technické řešení a možnosti pro Váš web - záměr a business"

Realizace

"Tvořím funkční stránky pro malé i velké dle odsouhlaseného návrhu - designu, technické specifikace"

Předání

"Předávám kompletně zhotovené webové stránky, naplněné obsahem a ukazuji, jak s nimi pracovat, jak je obsluhovat"

Správa

"Pečuji o vytvořené projekty a stránky, aktualizuji jejich obsah a formu dle Vašich přání a potřeb a toho, jak rostete ve svém podnikání"

Tvorba webu

Marie týblová

„Sama jsem si prošla tvorbou osobních webových stránek i eshopu. A mnohokrát jsem na této cestě klopýtla, ale také se zvedla a pokračovala dál. Díky těmto cenným zkušenostem vím, čemu je dobré se vyhnout, na co si dát pozor a čemu při vytváření webu a přemýšlení nad jeho koncepcí naopak věnovat pozornost.

Samotný návrh webových stránek a prezentací, optimalizace pro vyhledavače SEO, klíčová slova, doména, PPC reklama, google add words, google analytics, webhosting, optimalizace rychlosti načítání webu, bezpečnost webu a jeho technické zabezpečení či nezbytná následná správa a sledování nejnovějších trendů dynamicky se vyvíjejícího webdesign oboru nejsou pro mne jen prázdná slova bez obsahu“

Reviews From My Satisfied Clients

“Chef Henry prepared an exceptional birthday dinner for my wife. The food was amazing and our guests were all very impressed by his talent. We had the best time and will definitely book him again for our next dinner party."

Steve Anderson

“Thank you Henry for a wonderful and unforgettable dining experience! Everything was delicious. You are Incredibly talented and a wonderful person to work with. I will definitely hire you again for all my future events."

Nick Broughton

“Chef Henry Is amazing. We hired him to cook for an 8-person work event, and it was a great success. The variety of dishes and courses he prepared were excellent and the service was impeccable!"

Aleesha Watkins

Book a personal chef for an unforgettable private dining experience